Koçluk Karşıyaka

Kariyerinizi, ilişkilerinizi, sağlığınızı, özgüveninizi geliştirmek için ne tür amaçlar belirlemeniz gerekiyor?
Hayatınızın dizginlerini kendi elinize almak; amacınız doğrultusunda hızlı adım atmak için gereken motivasyonu ve geniş bakış açısını nasıl kazanabilirsiniz?
Değerlerinizi tespit etmek, koçluğun temelidir. Yaşam koçunuz sizin başarılı olmanızı ister. Ama bunu başaracak olan sizsiniz.
Yaşamı daha anlamlı sürdürmek mi istiyorsunuz?
Cevabınız evet ise "Yaşam Koçluğu" programımız dahilinde, istediğiniz yaşamı tasarlayabilirsiniz...
Vizyon, misyon ve hedeflerinizi belirleyebilirsiniz, 
Hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz,
Güçlü taraflarınızı ön plana çıkarabilirsiniz,
Önceliklerinizi tespit edebilirsiniz,
Ekonomik durumunuzu düzeltebilirsiniz,
Kariyerinizi istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz,
İş ve özel hayatınızı dengeleyebilirsiniz,
İlişkilerinizi düzenleyebilirsiniz,
Dünyaya katkıda bulunabilirsiniz,
Stresinizi azaltabilirsiniz,
Sizi bloke eden ve enerjinizi azaltan her şeyden kurtulabilirsiniz,
Daha etkin bir insan olabilirsiniz.
Fizik yasası enerjinin ne yaratılabildiğini ne de yok edilebildiğini söyler. Enerji sadece form değiştirir. Yaşam koçluğu, enerjinizi daha etkili biçimde kullanmanız konusunda size yol gösterir. Gerçek şu ki, istediğiniz şey sizin tarafınızdan gerçekleştirilmeyi bekliyor. Onu yakalamak için enerjinizin odaklanması gerekiyor.
Bireysel danışmanlık halen var olan sorunlarınızı çözmeniz, içsel çelişkilerinizin yarattığı stresten kurtulmanız, geçmişin hatalarını tekrarlamamanız için size bakış açısı kazandırırken, yaşam koçluğu gelecekteki başarılarınıza odaklanmanızı sağlar.
Yaşam koçu amacınızı gerçekleştirmek için uygun koşulları oluşturmanıza yardımcı olur. (Kayak yapmayı öğrenmek istiyorsanız ağustosta Uludağ’a gitmek hiç de uygun bir koşul değildir.) Uygun koşulları yaratmak için kendinizi geliştirmeniz ve bazı becerileri kazanmanız gerekebilir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Koçluk eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaKarşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Koçluk eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Koçluk   eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk nedir - koçluk soruları - kariyer koçluğu - izmir koçluk eğitimi - izmir koçluk merkezi -

Yorumlar