Muğla Satış Koçluğu Eğitimi

Artan rekabet koşulları içerisinde firmaların ayakta kalabilmeleri ve pazar paylarını büyütebilmeleri, satış departmanlarında görevli personelin performansıyla yakından ilgilidir. Personelin satış performansı ise, satıcının kişisel deneyimi, teknik bilgisi, motivasyonu ve ürün ile alası ile ölçülebilir. Seminer katılımcılarımız, NLP tekniklerini kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayarak en iyi şekilde cevap verebilmeyi öğrenirler. Başarılı satıcılar dikkatle gözlemlendiğinde, satışa olan bakış açılarında, motivasyonlarında, müşteri ile olan iletişimlerinde, sunum tekniklerinde birçok benzerlikler özeliklerini yakalamak mümkündür. Dünyanın en başarılı satıcılarının satış ve pazarlama yöntemlerini sizde öğrenip kendi satışlarınıza uyarlayabilir beklediğiniz satış grafiklerinin de üstüne çıkabilirsiniz.

Katılımcılar:

√ Mağaza yöneticileri

√ Satış ve pazarlama alanında çalışanlar

√ Başka insanlarla profesyonel ilişki içerisine girme becerisini geliştirmek isteyenler

 Satış Koçluğu Eğitiminin Amacı

√ Satış grafiğinin yükseltilmesinin sağlanması

√ Müşteri memnuniyetinde artışın sağlanması

√ Ürün iade oranının düşürülmesinin sağlanması

√ Satış ve pazarlamadan zevk almayı sağlamak

Satış Koçluğu Eğitiminin İçeriği;

• İletişim: İletişim insanların düşündüklerinden çok daha büyük bir kısmı sözsüz olarak gerçekleşir. Etkili iletişim kurma teknikleriyle tanışın ve müşterilerinizle aranızda güçlü bir bağ oluşturmaya yelken açın.

• Soru sorma teknikleri: Doğru sorularla müşterilerinizin ihtiyaçlarını açığa çıkarın ve onlara istediklerini almada yardımcı olun.

• İtiraz yönetimi: Gelen itirazlardan faydalanmayı öğrenin ve bunları başarılı bir satış için avantaj haline dönüştürün.

 • Hipnotik dil kalıpları: Müşterinizin bilinçaltına seslenmeyi öğrenin ve kendinizi bilinçdışı yaptırımlardan koruyun.

• Müşteri tipleri: Müşterilerinizi tanımayı ve onlara uyum sağlamayı öğrenin. Satın alma statejilerini çözümleyin ve ürününüzü müşterisine göre daha cezbedici sergilemeyi öğrenin.

• Çapalama: Müşterilerinizde olumlu duygular çağrıştırıp bunu ürününüzle bağdaştırmanın ve güçlü duygusal bir etkin yaratmanın sanatını öğrenin.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. Kurumsal Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

 İzmir'deki Satış Koçluğu Eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 540(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 240 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya'daki Satış Koçluğu Eğitimlerimiz için 0 242 323 73 150 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 310 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :satış koçluğu - satış koçluğu nedir - satış koçluğu izmir -

Yorumlar