NLP ile Satış Koçluğu

Eğitimin amacı: NLP(Neuro Linguistic Programming); zihnimizi arzularımız doğrultusunda kullanma ve programlama sürecidir. NPL bilimi; bize kendi zihin sistemimizi anlamak, düşünce ve duygularımızı yönetebilmek, iletişim ve ilişkilerimizi mevcut durumdan daha da iyiye taşıyabilmek gibi sayısız avantajlar sunarak her alan içerisinde başarıyı yakalamamızı kolaylaştırır. İçerisinde olduğumuz teknolojik çağ içerisinde müşteri ürüne kolay bir şekilde ulaşabilmekte ve rekabet daha yoğun olarak yaşanmaktadır. Bu sebeple satış sektörü içerisindeki personel, donanımlarını her açıdan geliştirmek zorunluluğu içerisindedir. NLP ile satış Koçluğu programı; katılımcının kendi potansiyel ve yeteneklerini keşfetmesini, ilişki içerisinde bulunduğu müşterisini daha iyi bir şekilde anlamasını, tanımasını ve satış sürecini kendinden emin ve yüksek motivasyon ile yönetme becerisini geliştirir. Eğitim süreci, daha yoğun olarak pratik NLP çalışmaları ile beceri kazanma ve deneyim oluşturmayı amaçlar.

Eğitim içeriği;

NLP Bilimi nedir?

Etkin satış personelinin sahip olması gereken özellikler

NLP ile aktif satış kimliği ve vizyon oluşturma

Hedef koyma, tutkulu çalışma ve sürdürülebilir motivasyon

Stres, endişe ve kaygıyı motivasyona dönüştürme becerisi geliştirme

Ürün bilgisi ve planlama yapmanın önemi

Satın alma ve pazarlama süreci

Müşteri analizi ve etkili iletişimin sırrı ( beden dili, temsil sistemleri ve meta programlar)

Empati kurma ve güven oluşturmanın etkili sesi; Zor müşteri ile baş etme yöntemi

Satış süreci yönetimi Satış sonrası takip ve müşteri memnuniyetini sürdürülebilir hale getirme

Kimler için uygun Satış alanında aktif olan profesyoneller, Kariyerini satış alanında geliştirmek isteyenler, Satış alanında kendini geliştirmek isteyenler, Kendi işini kuran ya da kurmak isteyen potansiyel girişimciler Mağaza satış/pazarlama uzmanları

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. NLP ile Satış Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir'deki NLP ile Satış Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Antalya'daki NLP ile Satış Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :satış koçluğu - satış koçluğu nedir - satış koçluğu izmir -

Yorumlar